Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Beechwood Smoked Picnic Ham | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Meat & Seafood
/
Beechwood Smoked Picnic Ham
Meat & Seafood
Coles own brand
Beechwood Smoked Picnic Ham
2.7kg · Coles
Coles
$27.00
$1.00 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$27.00
Lowest
$27.00
Highest
$27.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
100g
$2.50 / 100g
$2.50
375g
$1.60 / 100g
$6.00
500g
$2.20 / 100g
$11.00
700g
$2.30 / 100g
$16.10
2.5kg
$1.15 / 100g
$28.75
2.7kg
$1.00 / 100g
Best value per 100g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Spiced Ham 340g
at Aldi
340g
$3.29
96.8c / 100g
3.2c less per 100g
Add to cart
Ingham's Turkey Wing Pieces
at Woolworths
1.9kg
$18.62
98c / 100g
2c less per 100g
Add to cart
Coles
$27.00
Add from Coles
Viewing
$27.00
Details
Aisle
Meat & Seafood
Brand
Coles
Size
2.7kg
Store brand
Coles