Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Meat Chicken Roll Chilli | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Meat & Seafood
/
Meat Chicken Roll Chilli
Meat & Seafood
Meat Chicken Roll Chilli
150g · Fettayleh
Coles
$4.30
$2.87 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$4.30
Lowest
$4.30
Highest
$4.30
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Meat & Seafood
Brand
Fettayleh
Size
150g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Sweet Chilli & Onion Tuna 95g
at Aldi
95g
$0.99
$1.04 / 100g
$1.82 less per 100g
Add to cart
Mango Chilli Tuna 95g
at Aldi
95g
$0.99
$1.04 / 100g
$1.82 less per 100g
Add to cart
Coles
$4.30
Add from Coles
Lime & Chilli Tuna 95g
at Aldi
95g
$0.99
$1.04 / 100g
$1.82 less per 100g
Add to cart
Woolworths Tuna Sweet Chilli
at Woolworths
95g
$1.00
$1.05 / 100g
$1.81 less per 100g
Add to cart