Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Baby Cucumbers | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Fruit & Veg
/
Baby Cucumbers
Fruit & Veg
Coles own brand
Baby Cucumbers
250g · Coles
Coles
$3.00
$1.20 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$3.00
Lowest
$3.00
Highest
$3.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Fruit & Veg
Brand
Coles
Size
250g
Store brand
Coles
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Baby Cucumbers 680g
at Aldi
680g
$2.79
41c / 100g
79c less per 100g
Add to cart
Special
Sandhurst Baby Cucumbers
at Woolworths
500g
$3.30
$4.20
66c / 100g
54c less per 100g
Coles
$3.00
Add from Coles
Add to cart
Lebanese Cucumbers per kg
at Aldi
210g
$1.47
70c / 100g
50c less per 100g
Add to cart
Lebanese Cucumbers 600g
at Aldi
600g
$4.49
74.8c / 100g
45.2c less per 100g
Add to cart