Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Tomatoes Greenhouse Truss | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Fruit & Veg
/
Tomatoes Greenhouse Truss
Fruit & Veg
Coles own brand
Tomatoes Greenhouse Truss
130g · Coles
Coles
$0.77
59.2c / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$0.77
Lowest
$0.77
Highest
$0.77
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
130g
59.2c / 100g
Best value per 100g
Viewing
$0.77
250g
$1.96 / 100g
$4.90
Details
Aisle
Fruit & Veg
Brand
Coles
Size
130g
Store brand
Coles
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Truss Tomatoes per kg
at Aldi
140g
$0.63
45c / 100g
14.2c less per 100g
Add to cart
Coles
$0.77
Add from Coles