Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Cup Mushrooms | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Fruit & Veg
/
Cup Mushrooms
Fruit & Veg
Coles own brand
Cup Mushrooms
500g · Coles
Coles
$7.00
$1.40 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$7.00
Lowest
$7.00
Highest
$7.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
200g
$2.00 / 100g
$4.00
200g
$2.00 / 100g
$4.00
200g
$2.00 / 100g
$4.00
375g
$2.05 / 100g
$7.70
375g
$1.68 / 100g
$6.30
500g
$1.40 / 100g
Best value per 100g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Awona Shiitake Mushrooms Can
at Woolworths
425g
$2.75
64.7c / 100g
75.3c less per 100g
Add to cart
Special
Woolworths Mushrooms Cups Punnet
at Woolworths
500g
$6.00
$7.00
$1.20 / 100g
20c less per 100g
Coles
$7.00
Add from Coles
Viewing
$7.00
Details
Aisle
Fruit & Veg
Brand
Coles
Size
500g
Store brand
Coles
Add to cart
Mushrooms Cups Loose
at Woolworths
1kg
$12.50
$1.25 / 100g
15c less per 100g
Add to cart
White Sliced Mushrooms 500g
at Aldi
500g
$6.29
$1.26 / 100g
14.2c less per 100g
Add to cart