Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Potato Salad | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Fruit & Veg
/
Potato Salad
Fruit & Veg
Potato Salad
800g · Coles Kitchen
Coles
$6.00
75c / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$6.00
Lowest
$6.00
Highest
$6.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
290g
$2.10 / 100g
$6.10
350g
$1.57 / 100g
$5.50
350g
$1.57 / 100g
$5.50
350g
$1.57 / 100g
$5.50
400g
$1.38 / 100g
$5.50
800g
75c / 100g
Best value per 100g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Fruit Salad in Syrup 825g
at Aldi
825g
$3.29
39.9c / 100g
35.1c less per 100g
Add to cart
Coleslaw Salad 800g
at Aldi
800g
$5.49
68.6c / 100g
6.4c less per 100g
Add to cart
Coles
$6.00
Add from Coles
Viewing
$6.00
Details
Aisle
Fruit & Veg
Brand
Coles Kitchen
Size
800g
Store brand
No
Potato Salad 800g
at Aldi
800g
$5.49
68.6c / 100g
6.4c less per 100g
Add to cart