Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Creamy Basil Pasta Salad | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Creamy Basil Pasta Salad
Pantry
Creamy Basil Pasta Salad
700g · Coles Kitchen
Coles
$6.00
85.7c / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$6.00
Lowest
$6.00
Highest
$6.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
250g
$1.60 / 100g
$4.00
350g
$1.57 / 100g
$5.50
350g
$1.57 / 100g
$5.50
400g
$1.45 / 100g
$5.80
700g
85.7c / 100g
Viewing
$6.00
800g
75c / 100g
Best value per 100g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Pasta Salad 800g
at Aldi
800g
$5.49
68.6c / 100g
17.1c less per 100g
Add to cart
Coles
$6.00
Add from Coles
$6.00
Details
Aisle
Pantry
Brand
Coles Kitchen
Size
700g
Store brand
No