Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Pistachios Roasted & Salted | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Other
/
Pistachios Roasted & Salted
Other
Coles own brand
Pistachios Roasted & Salted
400g · Coles
Coles
$14.00
$3.50 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$14.00
Lowest
$14.00
Highest
$14.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
150g
$2.20 / 100g
Best value per 100g
$3.30
200g
$3.02 / 100g
$6.05
400g
$3.50 / 100g
Viewing
$14.00
750g
$2.40 / 100g
$18.00
Details
Aisle
Other
Brand
Coles
Size
400g
Store brand
Coles
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Flora Lactose Free Block Salted
at Woolworths
250g
$2.90
$1.16 / 100g
$2.34 less per 100g
Add to cart
Woolworths Salted Caramel Pudding
at Woolworths
500g
$8.00
$1.60 / 100g
$1.90 less per 100g
Add to cart
Coles
$14.00
Add from Coles