Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Brussel Sprouts Baby | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Baby & Kids
/
Brussel Sprouts Baby
Baby & Kids
Coles own brand
Brussel Sprouts Baby
200g · Coles
Coles
$4.00
$2.00 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$4.00
Lowest
$4.00
Highest
$4.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
150g
$3.00 / 100g
$4.50
200g
$2.00 / 100g
Viewing
$4.00
350g
$1.97 / 100g
$6.90
1kg
45c / 100g
Best value per 100g
$4.50
1kg
48c / 100g
$4.80
1kg
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Mutti Whole Baby Roma Tomatoes
at Woolworths
400g
$2.70
67.5c / 100g
$1.32 less per 100g
Add to cart
Apple & Oatmeal 6+ Months Baby Food 120g
at Aldi
120g
$0.95
79.2c / 100g
$1.21 less per 100g
Add to cart
Coles
$4.00
Add from Coles
48c / 100g
$4.80
Details
Aisle
Baby & Kids
Brand
Coles
Size
200g
Store brand
Coles
Chocolate Custard 6+ Months Baby Food 120g
at Aldi
120g
$0.95
79.2c / 100g
$1.21 less per 100g
Add to cart
Vanilla Custard 6+ Months Baby Food 120g
at Aldi
120g
$0.95
79.2c / 100g
$1.21 less per 100g
Add to cart