Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Vegetables Baby Potatoes Herb Butter | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Fruit & Veg
/
Vegetables Baby Potatoes Herb Butter
Fruit & Veg
Vegetables Baby Potatoes Herb Butter
400g · Coles Kitchen
Coles
$5.50
$1.38 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$5.50
Lowest
$5.50
Highest
$5.50
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
400g
$1.38 / 100g
Viewing
$5.50
500g
$1.00 / 100g
Best value per 100g
$5.00
Details
Aisle
Fruit & Veg
Brand
Coles Kitchen
Size
400g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Whole Butternut Pumpkins per kg
at Aldi
1kg
$2.99
29.9c / 100g
$1.08 less per 100g
Add to cart
Cut Butternut Pumpkins per kg
at Aldi
700g
$2.44
34.9c / 100g
$1.03 less per 100g
Add to cart
Coles
$5.50
Add from Coles