Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Cut Fruit Watermelon | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Fruit & Veg
/
Cut Fruit Watermelon
Fruit & Veg
Cut Fruit Watermelon
350g · Coles Kitchen
Coles
$6.50
$1.86 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$6.50
Lowest
$6.50
Highest
$6.50
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
350g
$1.86 / 100g
Viewing
$6.50
750g
$1.13 / 100g
Best value per 100g
$8.50
Details
Aisle
Fruit & Veg
Brand
Coles Kitchen
Size
350g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Cut Watermelon per kg
at Aldi
1.8kg
$6.64
36.9c / 100g
$1.49 less per 100g
Add to cart
Mini Watermelon per kg
at Aldi
1kg
$3.99
39.9c / 100g
$1.46 less per 100g
Add to cart
Coles
$6.50
Add from Coles
Woolworths Watermelon Fingers
at Woolworths
600g
$7.50
$1.25 / 100g
60.7c less per 100g
Add to cart