Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Australian Pecans Nut | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Other
/
Australian Pecans Nut
Other
Coles own brand
Australian Pecans Nut
400g · Coles
Coles
$12.00
$3.00 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$12.00
Lowest
$12.00
Highest
$12.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
44g
$6.82 / 100g
$3.00
200g
$1.65 / 100g
$3.30
375g
88c / 100g
Best value per 100g
$3.30
400g
$3.00 / 100g
Viewing
$12.00
500g
$1.15 / 100g
$5.75
500g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Woolworths Shredded Coconut
at Woolworths
250g
$2.20
88c / 100g
$2.12 less per 100g
Add to cart
Woolworths Coconut Fine Desiccated
at Woolworths
500g
$4.90
98c / 100g
$2.02 less per 100g
Add to cart
Coles
$12.00
Add from Coles
98c / 100g
$4.90
Details
Aisle
Other
Brand
Coles
Size
400g
Store brand
Coles
Nuttelex Buttery
at Woolworths
1kg
$9.90
99c / 100g
$2.01 less per 100g
Add to cart
Coconut Chia Organic Granola 500g
at Aldi
500g
$5.19
$1.04 / 100g
$1.96 less per 100g
Add to cart