Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Swedes Loose | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Other
/
Swedes Loose
Other
Coles own brand
Swedes Loose
320g · Coles
Coles
$2.40
75c / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$2.40
Lowest
$2.40
Highest
$2.40
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
200g
$1.20 / 100g
$2.40
320g
75c / 100g
Best value per 100g
Viewing
$2.40
Details
Aisle
Other
Brand
Coles
Size
320g
Store brand
Coles
Coles
$2.40
Add from Coles