Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Fresh Lite Milk | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Dairy & Eggs
/
Fresh Lite Milk
Dairy & Eggs
Coles own brand
Fresh Lite Milk
3L · Coles
Coles
$4.95
$1.65 / L
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$4.95
Lowest
$4.95
Highest
$4.95
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
1L
$2.00 / L
$2.00
1L
$1.75 / L
$1.75
1L
$1.75 / L
$1.75
2L
$1.70 / L
$3.40
2L
$1.70 / L
$3.40
3L
$1.65 / L
Best value per L
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Soy Light Milk 1L
at Aldi
1L
$1.59
$1.59 / L
6c less per L
Add to cart
Coles
$4.95
Add from Coles
Viewing
$4.95
Details
Aisle
Dairy & Eggs
Brand
Coles
Size
3L
Store brand
Coles