Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
High Protein Chipotle Chicken Burrito Bowl | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Health & Protein
/
High Protein Chipotle Chicken Burrito Bowl
Health & Protein
High Protein Chipotle Chicken Burrito Bowl
400g · Coles Perform
Coles
$11.00
$2.75 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$11.00
Lowest
$11.00
Highest
$11.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Health & Protein
Brand
Coles Perform
Size
400g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Tuna Power Bowl Vitamin B12 170g
at Aldi
170g
$3.29
$1.94 / 100g
81.5c less per 100g
Add to cart
Tuna Power Bowl Magnesium 170g
at Aldi
170g
$3.29
$1.94 / 100g
81.5c less per 100g
Add to cart
Coles
$11.00
Add from Coles