Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Pumpkin Risotto | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Fruit & Veg
/
Pumpkin Risotto
Fruit & Veg
Pumpkin Risotto
350g · Coles Kitchen
Coles
$8.00
$2.29 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$8.00
Lowest
$8.00
Highest
$8.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Fruit & Veg
Brand
Coles Kitchen
Size
350g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Tomato Herb Risotto 170g
at Aldi
170g
$1.99
$1.17 / 100g
$1.12 less per 100g
Add to cart
Mushroom Risotto 170g
at Aldi
170g
$1.99
$1.17 / 100g
$1.12 less per 100g
Add to cart
Coles
$8.00
Add from Coles