Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Seasonal Edition Hot Honey Dip | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Snacks & Confectionery
/
Seasonal Edition Hot Honey Dip
Snacks & Confectionery
Seasonal Edition Hot Honey Dip
180g · Black Swan
Coles
$5.00
$2.78 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$5.00
Lowest
$5.00
Highest
$5.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
180g
$2.78 / 100g
Viewing
$5.00
200g
$2.50 / 100g
Best value per 100g
$5.00
200g
$2.50 / 100g
$5.00
200g
$2.50 / 100g
$5.00
200g
$2.50 / 100g
$5.00
200g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Green Leaf Hummus Tahina Dip
at Woolworths
400g
$2.25
56.3c / 100g
$2.22 less per 100g
Add to cart
Hommus Dip 1kg
at Aldi
1kg
$5.79
57.9c / 100g
$2.20 less per 100g
Add to cart
Coles
$5.00
Add from Coles
$2.50 / 100g
$5.00
Details
Aisle
Snacks & Confectionery
Brand
Black Swan
Size
180g
Store brand
No
Salsa Dip Medium 300g
at Aldi
300g
$1.79
59.7c / 100g
$2.18 less per 100g
Add to cart
Salsa Dip Mild 300g
at Aldi
300g
$1.79
59.7c / 100g
$2.18 less per 100g
Add to cart