Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
English Style Ham Quad Pack | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Meat & Seafood
/
English Style Ham Quad Pack
Meat & Seafood
English Style Ham Quad Pack
400g · Thomson's Deli
Coles
$6.50
$1.63 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$6.50
Lowest
$6.50
Highest
$6.50
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
320g
$2.03 / 100g
$6.50
400g
$1.63 / 100g
Best value per 100g
Viewing
$6.50
Details
Aisle
Meat & Seafood
Brand
Thomson's Deli
Size
400g
Store brand
No
Coles
$6.50
Add from Coles