Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Middle Bacon | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Meat & Seafood
/
Middle Bacon
Meat & Seafood
Middle Bacon
1kg · Thomson's Deli
Coles
$11.00
$1.10 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$11.00
Lowest
$11.00
Highest
$11.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
200g
$2.20 / 100g
$4.40
250g
$1.76 / 100g
$4.40
1kg
$1.10 / 100g
Best value per 100g
Viewing
$11.00
Details
Aisle
Meat & Seafood
Brand
Thomson's Deli
Size
1kg
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Cooking Bacon 750g
at Aldi
750g
$6.49
86.5c / 100g
23.5c less per 100g
Add to cart
Chicken & Bacon Macaroni Cheese 1.1kg
at Aldi
1.1kg
$9.99
90.8c / 100g
19.2c less per 100g
Add to cart
Coles
$11.00
Add from Coles
Short Cut Bacon 1kg
at Aldi
1kg
$9.99
99.9c / 100g
10.1c less per 100g
Add to cart
Middle Bacon 1kg
at Aldi
1kg
$9.99
99.9c / 100g
10.1c less per 100g
Add to cart