Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Tasty Light Cheese Slices 24 Pack | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Dairy & Eggs
/
Tasty Light Cheese Slices 24 Pack
Dairy & Eggs
Coles own brand
Tasty Light Cheese Slices 24 Pack
500g · Coles
Coles
$8.00
$1.60 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$8.00
Lowest
$8.00
Highest
$8.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
200g
$2.60 / 100g
$5.20
200g
$2.60 / 100g
$5.20
200g
$2.60 / 100g
$5.20
250g
$2.60 / 100g
$6.50
250g
$2.60 / 100g
$6.50
500g
$1.60 / 100g
Best value per 100g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Hillview Original Cheese Slices
at Woolworths
432g
$3.80
88c / 100g
72c less per 100g
Add to cart
Hillview Light Cheese Slices
at Woolworths
432g
$3.80
88c / 100g
72c less per 100g
Add to cart
Coles
$8.00
Add from Coles
Viewing
$8.00
Details
Aisle
Dairy & Eggs
Brand
Coles
Size
500g
Store brand
Coles
Colby Cheese Slices 500g
at Aldi
500g
$6.99
$1.40 / 100g
20.2c less per 100g
Add to cart
Tasty Cheese Slices 500g
at Aldi
500g
$6.99
$1.40 / 100g
20.2c less per 100g
Add to cart