Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Flip Strawberry Shortcake Yoghurt | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Dairy & Eggs
/
Flip Strawberry Shortcake Yoghurt
Dairy & Eggs
Flip Strawberry Shortcake Yoghurt
140g · Chobani
Coles
$2.90
$4.10
$2.07 / 100g
Special
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$2.90
Lowest
$2.90
Highest
$2.90
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Dairy & Eggs
Brand
Chobani
Size
140g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Woolworths Vanilla Yoghurt
at Woolworths
1kg
$4.00
40c / 100g
$1.67 less per 100g
Add to cart
Woolworths Strawberry Yoghurt
at Woolworths
1kg
$4.00
40c / 100g
$1.67 less per 100g
Add to cart
Coles
$2.90
Add from Coles
Woolworths Natural Greek Style Yoghurt
at Woolworths
1kg
$4.20
42c / 100g
$1.65 less per 100g
Add to cart
Woolworths Greek Style Yoghurt
at Woolworths
2kg
$8.40
42c / 100g
$1.65 less per 100g
Add to cart