Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Extra Sharp Cheese Block | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Snacks & Confectionery
/
Extra Sharp Cheese Block
Snacks & Confectionery
Extra Sharp Cheese Block
500g · Cracker Barrel
Coles
$11.50
$2.30 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$11.50
Lowest
$11.50
Highest
$11.50
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
250g
$3.88 / 100g
$9.70
250g
$3.88 / 100g
$9.70
500g
$2.30 / 100g
Best value per 100g
Viewing
$11.50
Details
Aisle
Snacks & Confectionery
Brand
Cracker Barrel
Size
500g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Milk Chocolate Block 180g
at Aldi
180g
$3.49
$1.94 / 100g
36.1c less per 100g
Add to cart
Dark Chocolate Block 180g
at Aldi
180g
$3.49
$1.94 / 100g
36.1c less per 100g
Add to cart
Coles
$11.50
Add from Coles
Dark Peppermint Chocolate Block 205g
at Aldi
205g
$4.49
$2.19 / 100g
11c less per 100g
Add to cart
Milk Chocolate Block 200g
at Aldi
200g
$4.49
$2.25 / 100g
5.5c less per 100g
Add to cart