Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
K R Traditional Kabana | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Other
/
K R Traditional Kabana
Other
K R Traditional Kabana
300g · Don
Coles
$5.00
$5.70
$1.67 / 100g
Special
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$5.00
Lowest
$5.00
Highest
$5.00
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
200g
$2.50 / 100g
$5.00
300g
$1.67 / 100g
Best value per 100g
Viewing
$5.00
Details
Aisle
Other
Brand
Don
Size
300g
Store brand
No
Coles
$5.00
Add from Coles