Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Cheese Easy Melt Colby Slices | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Dairy & Eggs
/
Cheese Easy Melt Colby Slices
Dairy & Eggs
Cheese Easy Melt Colby Slices
250g · Bega
Coles
$6.40
$8.00
$2.56 / 100g
Special
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$6.40
Lowest
$6.40
Highest
$6.40
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
250g
$2.56 / 100g
Viewing
$6.40
500g
$2.20 / 100g
$11.00
500g
$2.20 / 100g
$11.00
500g
$2.20 / 100g
$11.00
648g
$1.54 / 100g
Best value per 100g
$10.00
750g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Hillview Original Cheese Slices
at Woolworths
432g
$3.80
88c / 100g
$1.68 less per 100g
Add to cart
Hillview Light Cheese Slices
at Woolworths
432g
$3.80
88c / 100g
$1.68 less per 100g
Add to cart
Coles
$6.40
Add from Coles
$1.87 / 100g
$14.00
Details
Aisle
Dairy & Eggs
Brand
Bega
Size
250g
Store brand
No
Colby Cheese Slices 500g
at Aldi
500g
$6.99
$1.40 / 100g
$1.16 less per 100g
Add to cart
Tasty Cheese Slices 500g
at Aldi
500g
$6.99
$1.40 / 100g
$1.16 less per 100g
Add to cart