Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Assorted Fabric Softener Concentrate Fresh Jasmine 250ml | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Household & Personal Care
/
Assorted Fabric Softener Concentrate Fresh Jasmine 250ml
Household & Personal Care
Assorted Fabric Softener Concentrate Fresh Jasmine 250ml
250ml · ALMAT COMFY
Aldi
$1.19
$4.76 / L
Add from Aldi
Not found at other stores yet.
View on Aldi ↗
Price history
Now
$1.19
Lowest
$1.19
Highest
$1.19
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Household & Personal Care
Brand
ALMAT COMFY
Size
250ml
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Cotton Fresh Laundry Liquid
at Coles
2L
$2.00
$1.00 / L
$3.76 less per L
Add to cart
Fabric Conditioner Cotton Fresh
at Coles
2L
$3.00
$1.50 / L
$3.26 less per L
Add to cart
Aldi
$1.19
Add from Aldi
Soften Fabric Conditioner Ocean Fresh
at Woolworths
2L
$3.00
$1.50 / L
$3.26 less per L
Add to cart
Special
Tellfresh Container
at Coles
2L
$3.50
$7.00
$1.75 / L
$3.01 less per L
Add to cart