Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Peninsula Cage Free Eggs 12 Pack | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Dairy & Eggs
/
Peninsula Cage Free Eggs 12 Pack
Dairy & Eggs
Peninsula Cage Free Eggs 12 Pack
700g · Mornington
Coles
$5.60
$6.60
80c / 100g
Special
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$5.60
Lowest
$5.60
Highest
$5.60
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
600g
$1.03 / 100g
$6.20
700g
80c / 100g
Best value per 100g
Viewing
$5.60
Details
Aisle
Dairy & Eggs
Brand
Mornington
Size
700g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Cage Eggs 700g
at Aldi
700g
$5.00
71.4c / 100g
8.6c less per 100g
Add to cart
Barn Laid Eggs 700g
at Aldi
700g
$5.29
75.6c / 100g
4.4c less per 100g
Add to cart
Coles
$5.60
Add from Coles
Barn Laid Eggs 1.5kg
at Aldi
1.5kg
$11.99
79.9c / 100g
0.1c less per 100g
Add to cart