Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Probiotic + Protein Yoghurt Pouch Strawberry | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Health & Protein
/
Probiotic + Protein Yoghurt Pouch Strawberry
Health & Protein
Probiotic + Protein Yoghurt Pouch Strawberry
150g · Vaalia
Coles
$2.35
$2.95
$1.57 / 100g
Special
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$2.35
Lowest
$2.35
Highest
$2.35
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Health & Protein
Brand
Vaalia
Size
150g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
YoPRO Protein Yoghurt Strawberry
at Woolworths
700g
$8.00
$1.14 / 100g
42.4c less per 100g
Add to cart
Protein Yogurt Strawberry 160g
at Aldi
160g
$1.99
$1.24 / 100g
32.3c less per 100g
Add to cart
Coles
$2.35
Add from Coles
Special
YoPRO Perform High Protein Yoghurt Strawberry
at Woolworths
175g
$2.70
$3.90
$1.54 / 100g
2.4c less per 100g
Add to cart