Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Signature Tahini Dip | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Snacks & Confectionery
/
Signature Tahini Dip
Snacks & Confectionery
Signature Tahini Dip
200g · Tahini Neri
Coles
$4.50
$6.00
$2.25 / 100g
Special
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$4.50
Lowest
$4.50
Highest
$4.50
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Snacks & Confectionery
Brand
Tahini Neri
Size
200g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Green Leaf Hummus Tahina Dip
at Woolworths
400g
$2.25
56.3c / 100g
$1.69 less per 100g
Add to cart
Hommus Dip 1kg
at Aldi
1kg
$5.79
57.9c / 100g
$1.67 less per 100g
Add to cart
Coles
$4.50
Add from Coles
Salsa Dip Medium 300g
at Aldi
300g
$1.79
59.7c / 100g
$1.65 less per 100g
Add to cart
Salsa Dip Mild 300g
at Aldi
300g
$1.79
59.7c / 100g
$1.65 less per 100g
Add to cart