Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Extra Soft Butter Less Fat | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Dairy & Eggs
/
Extra Soft Butter Less Fat
Dairy & Eggs
Extra Soft Butter Less Fat
750g · Devondale
Coles
$10.90
$1.45 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$10.90
Lowest
$10.90
Highest
$10.90
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Dairy & Eggs
Brand
Devondale
Size
750g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Woolworths Vanilla Custard 97% Fat Free
at Woolworths
1kg
$3.00
30c / 100g
$1.15 less per 100g
Add to cart
Special
Jalna Pot Set 99% Fat Free Yoghurt
at Woolworths
1kg
$7.20
$9.00
72c / 100g
73.3c less per 100g
Coles
$10.90
Add from Coles
Add to cart