Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Greek Yogurt Natural Light | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Dairy & Eggs
/
Greek Yogurt Natural Light
Dairy & Eggs
Greek Yogurt Natural Light
160g · Chobani
Coles
$3.00
$1.88 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$3.00
Lowest
$3.00
Highest
$3.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
160g
$1.88 / 100g
Viewing
$3.00
907g
97c / 100g
Best value per 100g
$8.80
Details
Aisle
Dairy & Eggs
Brand
Chobani
Size
160g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Light Greek Style Natural Yogurt 1kg
at Aldi
1kg
$3.89
38.9c / 100g
$1.49 less per 100g
Add to cart
Farmers Union Light Greek Yoghurt
at Woolworths
1kg
$7.50
75c / 100g
$1.13 less per 100g
Add to cart
Coles
$3.00
Add from Coles
Cholesterol Lowering Light 500g
at Aldi
500g
$4.39
87.8c / 100g
99.7c less per 100g
Add to cart
Hillview Light Cheese Slices
at Woolworths
432g
$3.80
88c / 100g
99.5c less per 100g
Add to cart