Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Cheese Country Light Tasty 25% Less Fat 25% More Protein Natural Slices | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Health & Protein
/
Cheese Country Light Tasty 25% Less Fat 25% More Protein Natural Slices
Health & Protein
Cheese Country Light Tasty 25% Less Fat 25% More Protein Natural Slices
500g · Bega
Coles
$11.00
$2.20 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$11.00
Lowest
$11.00
Highest
$11.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
250g
$2.56 / 100g
$6.40
500g
$2.20 / 100g
Best value per 100g
Viewing
$11.00
Details
Aisle
Health & Protein
Brand
Bega
Size
500g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Dairyworks Protein Cheese Slices
at Woolworths
400g
$8.00
$2.00 / 100g
20c less per 100g
Add to cart
Coles
$11.00
Add from Coles