Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Plant Based Thickened Cream 31% | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Dairy & Eggs
/
Plant Based Thickened Cream 31%
Dairy & Eggs
Plant Based Thickened Cream 31%
500ml · Flora
Coles
$6.50
$13.00 / L
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$6.50
Lowest
$6.50
Highest
$6.50
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Dairy & Eggs
Brand
Flora
Size
500ml
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Full Cream Milk 3L
at Aldi
3L
$4.95
$1.65 / L
$11.35 less per L
Add to cart
Woolworths Full Cream Milk
at Woolworths
3L
$4.95
$1.65 / L
$11.35 less per L
Add to cart
Coles
$6.50
Add from Coles
Full Cream Milk 2L
at Aldi
2L
$3.39
$1.70 / L
$11.30 less per L
Add to cart
Woolworths Full Cream Milk
at Woolworths
2L
$3.40
$1.70 / L
$11.30 less per L
Add to cart