Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Ham & Cheese Mini Pizza 4 Pack 400g | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Frozen
/
Ham & Cheese Mini Pizza 4 Pack 400g
Frozen
Ham & Cheese Mini Pizza 4 Pack 400g
400g · INTERNATIONAL CUISINE
Aldi
$5.49
$1.37 / 100g
Add from Aldi
Not found at other stores yet.
View on Aldi ↗
Price history
Now
$5.49
Lowest
$5.49
Highest
$5.49
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
310g
$1.93 / 100g
$5.99
320g
$1.87 / 100g
$5.99
400g
$1.37 / 100g
Viewing
$5.49
500g
79.8c / 100g
Best value per 100g
$3.99
500g
79.8c / 100g
$3.99
500g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
La Gina Pizza Flour
at Woolworths
1kg
$3.50
35c / 100g
$1.02 less per 100g
Add to cart
Plain Flour Bread & Pizza
at Coles
1kg
$4.00
40c / 100g
97.3c less per 100g
Add to cart
Aldi
$5.49
Add from Aldi
79.8c / 100g
$3.99
Details
Aisle
Frozen
Brand
INTERNATIONAL CUISINE
Size
400g
Store brand
No
Lighthouse Bread & Pizza Plain Flour
at Woolworths
1kg
$4.00
40c / 100g
97.3c less per 100g
Add to cart
Pizza Sauce Aromatizzata
at Coles
4.1kg
$22.00
53.7c / 100g
83.6c less per 100g
Add to cart