Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Zymil Lactose Free Milk Full Cream | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Dairy & Eggs
/
Zymil Lactose Free Milk Full Cream
Dairy & Eggs
Zymil Lactose Free Milk Full Cream
3L · Pauls
Coles
$9.80
$3.27 / L
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$9.80
Lowest
$9.80
Highest
$9.80
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
300ml
$13.17 / L
$3.95
1.5L
$3.30 / L
$4.95
1.5L
$3.30 / L
$4.95
2L
$2.98 / L
$5.95
2L
$2.55 / L
Best value per L
$5.10
3L
$3.27 / L
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Full Cream Milk 3L
at Aldi
3L
$4.95
$1.65 / L
$1.62 less per L
Add to cart
Woolworths Full Cream Milk
at Woolworths
3L
$4.95
$1.65 / L
$1.62 less per L
Add to cart
Coles
$9.80
Add from Coles
Viewing
$9.80
Details
Aisle
Dairy & Eggs
Brand
Pauls
Size
3L
Store brand
No
Full Cream Milk 2L
at Aldi
2L
$3.39
$1.70 / L
$1.57 less per L
Add to cart
Woolworths Full Cream Milk
at Woolworths
2L
$3.40
$1.70 / L
$1.57 less per L
Add to cart