Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Tzatziki Dip | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Snacks & Confectionery
/
Tzatziki Dip
Snacks & Confectionery
Tzatziki Dip
500g · Coles Simply
Coles
$4.50
90c / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$4.50
Lowest
$4.50
Highest
$4.50
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
180g
$1.08 / 100g
$1.95
200g
$1.25 / 100g
$2.50
200g
$1.25 / 100g
$2.50
200g
$1.25 / 100g
$2.50
500g
90c / 100g
Viewing
$4.50
1kg
63c / 100g
Best value per 100g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Green Leaf Hummus Tahina Dip
at Woolworths
400g
$2.25
56.3c / 100g
33.8c less per 100g
Add to cart
Hommus Dip 1kg
at Aldi
1kg
$5.79
57.9c / 100g
32.1c less per 100g
Add to cart
Coles
$4.50
Add from Coles
$6.30
Details
Aisle
Snacks & Confectionery
Brand
Coles Simply
Size
500g
Store brand
No
Salsa Dip Medium 300g
at Aldi
300g
$1.79
59.7c / 100g
30.3c less per 100g
Add to cart
Salsa Dip Mild 300g
at Aldi
300g
$1.79
59.7c / 100g
30.3c less per 100g
Add to cart