Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Soy Yogurt Strawberry | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Dairy & Eggs
/
Soy Yogurt Strawberry
Dairy & Eggs
Soy Yogurt Strawberry
140g · Vitasoy
Coles
$3.00
$2.14 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$3.00
Lowest
$3.00
Highest
$3.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Dairy & Eggs
Brand
Vitasoy
Size
140g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Woolworths Strawberry Yoghurt
at Woolworths
1kg
$4.00
40c / 100g
$1.74 less per 100g
Add to cart
Yoplait Strawberry Yoghurt
at Woolworths
1kg
$5.20
52c / 100g
$1.62 less per 100g
Add to cart
Coles
$3.00
Add from Coles
Special
Jalna Sweet & Creamy Greek Style Strawberry Flavoured Yoghurt
at Woolworths
1kg
$7.20
$9.00
72c / 100g
$1.42 less per 100g
Add to cart
Strawberry Yogurt Squishy Pouch 150g
at Aldi
150g
$1.19
79.3c / 100g
$1.35 less per 100g
Add to cart