Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Custard Vanilla | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Dairy & Eggs
/
Custard Vanilla
Dairy & Eggs
Custard Vanilla
600g · Pauls
Coles
$4.50
75c / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$4.50
Lowest
$4.50
Highest
$4.50
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
140g
$1.82 / 100g
$2.55
600g
75c / 100g
Viewing
$4.50
900g
92.2c / 100g
$8.30
1kg
55c / 100g
Best value per 100g
$5.50
1kg
65c / 100g
$6.50
Details
Aisle
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Vanilla Custard 1kg
at Aldi
1kg
$2.79
27.9c / 100g
47.1c less per 100g
Add to cart
Woolworths Vanilla Custard 97% Fat Free
at Woolworths
1kg
$3.00
30c / 100g
45c less per 100g
Add to cart
Coles
$4.50
Add from Coles
Dairy & Eggs
Brand
Pauls
Size
600g
Store brand
No
Woolworths Vanilla Yoghurt
at Woolworths
1kg
$4.00
40c / 100g
35c less per 100g
Add to cart
Pauls Custard Vanilla Custard
at Woolworths
2kg
$8.75
43.8c / 100g
31.3c less per 100g
Add to cart