Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Probiotics Yoghurt Natural | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Dairy & Eggs
/
Probiotics Yoghurt Natural
Dairy & Eggs
Probiotics Yoghurt Natural
900g · Vaalia
Coles
$6.80
75.6c / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$6.80
Lowest
$6.80
Highest
$6.80
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
150g
$1.50 / 100g
$2.25
150g
$1.50 / 100g
$2.25
150g
$1.50 / 100g
$2.25
600g
80c / 100g
$4.80
600g
80c / 100g
$4.80
900g
75.6c / 100g
Best value per 100g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Woolworths Vanilla Yoghurt
at Woolworths
1kg
$4.00
40c / 100g
35.6c less per 100g
Add to cart
Woolworths Strawberry Yoghurt
at Woolworths
1kg
$4.00
40c / 100g
35.6c less per 100g
Add to cart
Coles
$6.80
Add from Coles
Viewing
$6.80
Details
Aisle
Dairy & Eggs
Brand
Vaalia
Size
900g
Store brand
No
Woolworths Natural Greek Style Yoghurt
at Woolworths
1kg
$4.20
42c / 100g
33.6c less per 100g
Add to cart
Woolworths Greek Style Yoghurt
at Woolworths
2kg
$8.40
42c / 100g
33.6c less per 100g
Add to cart