Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Spinach & Ricotta Cannelloni | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Fruit & Veg
/
Spinach & Ricotta Cannelloni
Fruit & Veg
Spinach & Ricotta Cannelloni
1.2kg · Coles Kitchen
Coles
$16.00
$1.33 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$16.00
Lowest
$16.00
Highest
$16.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
350g
$2.29 / 100g
$8.00
1.2kg
$1.33 / 100g
Best value per 100g
Viewing
$16.00
Details
Aisle
Fruit & Veg
Brand
Coles Kitchen
Size
1.2kg
Store brand
No
Coles
$16.00
Add from Coles