Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Wafer Rolls Choc 350g | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Snacks & Confectionery
/
Wafer Rolls Choc 350g
Snacks & Confectionery
Wafer Rolls Choc 350g
350g · ELEGANCE
Aldi
$4.49
$1.28 / 100g
Add from Aldi
Not found at other stores yet.
View on Aldi ↗
Price history
Now
$4.49
Lowest
$4.49
Highest
$4.49
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Snacks & Confectionery
Brand
ELEGANCE
Size
350g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Chocolate Cake Mix
at Coles
340g
$1.35
39.7c / 100g
88.6c less per 100g
Add to cart
Chocolate Dairy Dessert 12 Pack
at Coles
1.2kg
$6.20
51.7c / 100g
76.6c less per 100g
Add to cart
Aldi
$4.49
Add from Aldi
Chocolate Topping
at Coles
615g
$3.20
52c / 100g
76.3c less per 100g
Add to cart
Chocolate Cake Mix
at Coles
440g
$3.00
68.2c / 100g
60.1c less per 100g
Add to cart