Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Garlic Bread Slices | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Bakery
/
Garlic Bread Slices
Bakery
Garlic Bread Slices
270g · Coles Kitchen
Coles
$4.00
$1.48 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$4.00
Lowest
$4.00
Highest
$4.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Bakery
Brand
Coles Kitchen
Size
270g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Light Sandwich Slices 432g
at Aldi
432g
$3.49
80.8c / 100g
67.4c less per 100g
Add to cart
Original Sandwich Slices 432g
at Aldi
432g
$3.49
80.8c / 100g
67.4c less per 100g
Add to cart
Coles
$4.00
Add from Coles
Banana Bread Slices 5 Pack 500g
at Aldi
500g
$4.79
95.8c / 100g
52.3c less per 100g
Add to cart
Woolworths Sandwich Cheese Slices
at Woolworths
1kg
$13.00
$1.30 / 100g
18.1c less per 100g
Add to cart