Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Creamy Pesto Sauce | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Creamy Pesto Sauce
Pantry
Creamy Pesto Sauce
480g · Coles Kitchen
Coles
$4.95
$1.03 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$4.95
Lowest
$4.95
Highest
$4.95
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
350g
$2.29 / 100g
$8.00
480g
$1.03 / 100g
Best value per 100g
Viewing
$4.95
Details
Aisle
Pantry
Brand
Coles Kitchen
Size
480g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Spaghetti in Tomato Sauce 420g
at Aldi
420g
$0.89
21.2c / 100g
81.9c less per 100g
Add to cart
Baked Beans in Tomato Sauce 420g
at Aldi
420g
$1.09
26c / 100g
77.2c less per 100g
Add to cart
Coles
$4.95
Add from Coles
Tomato Pasta Sauce 500g
at Aldi
500g
$1.59
31.8c / 100g
71.3c less per 100g
Add to cart
Honey Mustard Simmer Sauce 485g
at Aldi
485g
$1.89
39c / 100g
64.2c less per 100g
Add to cart