Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Chocolate Mousse | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Snacks & Confectionery
/
Chocolate Mousse
Snacks & Confectionery
Chocolate Mousse
500g · Kenilworth Dairies
Coles
$9.50
$1.90 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$9.50
Lowest
$9.50
Highest
$9.50
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
170g
$1.88 / 100g
Best value per 100g
$3.20
500g
$1.90 / 100g
Viewing
$9.50
Details
Aisle
Snacks & Confectionery
Brand
Kenilworth Dairies
Size
500g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Marvellicious Chocolate Mousse 12 Pack 50g
at Aldi
600g
$5.99
99.8c / 100g
90.2c less per 100g
Add to cart
Coles
$9.50
Add from Coles