Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Caramel Fingers | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Other
/
Caramel Fingers
Other
Coles own brand
Caramel Fingers
150g · Coles
Coles
$4.00
$2.67 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$4.00
Lowest
$4.00
Highest
$4.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
150g
$2.67 / 100g
Viewing
$4.00
350g
$1.14 / 100g
Best value per 100g
$4.00
Details
Aisle
Other
Brand
Coles
Size
150g
Store brand
Coles
Coles
$4.00
Add from Coles