Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Smokey Flavoured Sandwich Slices 12 Pack | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Bakery
/
Smokey Flavoured Sandwich Slices 12 Pack
Bakery
Smokey Flavoured Sandwich Slices 12 Pack
250g · Coles Simply
Coles
$3.85
$1.54 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$3.85
Lowest
$3.85
Highest
$3.85
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Bakery
Brand
Coles Simply
Size
250g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Light Sandwich Slices 432g
at Aldi
432g
$3.49
80.8c / 100g
73.2c less per 100g
Add to cart
Original Sandwich Slices 432g
at Aldi
432g
$3.49
80.8c / 100g
73.2c less per 100g
Add to cart
Coles
$3.85
Add from Coles
Banana Bread Slices 5 Pack 500g
at Aldi
500g
$4.79
95.8c / 100g
58.2c less per 100g
Add to cart
Woolworths Sandwich Cheese Slices
at Woolworths
1kg
$13.00
$1.30 / 100g
24c less per 100g
Add to cart