Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
White Bread Rolls Hot Dog | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Meat & Seafood
/
White Bread Rolls Hot Dog
Meat & Seafood
White Bread Rolls Hot Dog
450g · Tip Top
Coles
$4.90
$1.09 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$4.90
Lowest
$4.90
Highest
$4.90
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Meat & Seafood
Brand
Tip Top
Size
450g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Hot Dog Frankfurts 500g
at Aldi
500g
$2.59
51.8c / 100g
57.1c less per 100g
Add to cart
Skinless Hot Dogs 375g
at Aldi
375g
$3.99
$1.06 / 100g
2.5c less per 100g
Add to cart
Coles
$4.90
Add from Coles