Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Choc Coconut Slice | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Bakery
/
Choc Coconut Slice
Bakery
Choc Coconut Slice
180g · Springhill Farm
Coles
$4.90
$7.50
$2.72 / 100g
Special
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$4.90
Lowest
$4.90
Highest
$4.90
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Bakery
Brand
Springhill Farm
Size
180g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
White Sandwich Sliced Bread 650g
at Aldi
650g
$2.39
36.8c / 100g
$2.35 less per 100g
Add to cart
White Toast Sliced Bread 650g
at Aldi
650g
$2.59
39.8c / 100g
$2.32 less per 100g
Add to cart
Coles
$4.90
Add from Coles
Wholemeal Sandwich Sliced Bread 650g
at Aldi
650g
$2.59
39.8c / 100g
$2.32 less per 100g
Add to cart
Multigrain Sandwich Sliced Bread 650g
at Aldi
650g
$2.59
39.8c / 100g
$2.32 less per 100g
Add to cart