Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Di Roma Pizza Base | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Frozen
/
Di Roma Pizza Base
Frozen
Di Roma Pizza Base
230g · Pinsa
Coles
$4.00
$4.85
$1.74 / 100g
Special
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$4.00
Lowest
$4.00
Highest
$4.00
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Frozen
Brand
Pinsa
Size
230g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Sauced Pizza Base 300g
at Aldi
300g
$2.79
93c / 100g
80.9c less per 100g
Add to cart
Italian Style Pizza Base 2 Pack 400g
at Aldi
400g
$4.29
$1.07 / 100g
66.7c less per 100g
Add to cart
Coles
$4.00
Add from Coles
Special
Fry's Plant Based Family Sausage Rolls Meat Free
at Woolworths
400g
$5.00
$7.50
$1.25 / 100g
48.9c less per 100g
Add to cart
Thin & Crispy Pizza Base 2 Pack 200g
at Aldi
200g
$2.59
$1.29 / 100g
44.4c less per 100g
Add to cart