Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
All Butter Croissants 3 Pack | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Dairy & Eggs
/
All Butter Croissants 3 Pack
Dairy & Eggs
Coles own brand
All Butter Croissants 3 Pack
189g · Coles
Coles
$2.60
$1.38 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$2.60
Lowest
$2.60
Highest
$2.60
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
168g
$1.55 / 100g
$2.60
189g
$1.38 / 100g
Best value per 100g
Viewing
$2.60
900g
$1.51 / 100g
$13.60
Details
Aisle
Dairy & Eggs
Brand
Coles
Size
189g
Store brand
Coles
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
All Butter Croissants 3 Pack 189g
at Aldi
189g
$2.29
$1.21 / 100g
16.4c less per 100g
Add to cart
Coles
$2.60
Add from Coles