Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
White Dinner Rolls 6 Pack | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Bakery
/
White Dinner Rolls 6 Pack
Bakery
Coles own brand
White Dinner Rolls 6 Pack
220g · Coles
Coles
$2.90
$1.32 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$2.90
Lowest
$2.90
Highest
$2.90
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
220g
$1.32 / 100g
Viewing
$2.90
260g
$1.12 / 100g
$2.90
280g
$2.00 / 100g
$5.60
400g
65c / 100g
$2.60
550g
$1.55 / 100g
$8.50
1kg
62c / 100g
Best value per 100g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Turkish Rolls 4 Pack 400g
at Aldi
400g
$2.39
59.8c / 100g
72.1c less per 100g
Add to cart
Par Baked White Rolls 6 Pack 300g
at Aldi
300g
$2.39
79.7c / 100g
52.2c less per 100g
Add to cart
Coles
$2.90
Add from Coles
$6.20
Details
Aisle
Bakery
Brand
Coles
Size
220g
Store brand
Coles
Mini Sesame Milk Rolls 9 Pack 360g
at Aldi
360g
$3.49
96.9c / 100g
34.9c less per 100g
Add to cart